Sponsoren

Links

FacebookYoutubeMtbFietssport_iconLeefdeurneStrava_race.

Leden login

Agenda

ma di wo do vr za zo
1
2
3
5
6
8
9
10
12
13
15
16
17
19
20
22
23
24
26
27
29
30
31
Welkom op de site van TC `t Verzetje Deurne. Wij zijn opzoek naar nieuwe leden.

[16-08-2020]Verslag B-groep.

De opkomst van de B – groep was te groot voor één groep en volgens onze clubafspraken wordt er dan gesplitst. Deze clubafspraak is gemaakt door onze leden puur uit veiligheid en fietst prettiger in een kleinere groep dan een grote groep.

Een klein nadeeltje is je bent eerder aan de beurt als kopman. Maar elk nadeel heeft zijn voordeel, je wordt er wel sterker door.

Met een gemoedelijk strak B tempo werd goed door gefietst, inmiddels waren we op de Hondsbergweg in Westerbeek. We hoorde wat gerammel van achteren, oorzaak een val van een van onze gastrijder. Hij kwam ten val doordat zijn voorwiel het achterwiel raakte van zijn voorganger en daardoor uit balans raakte en viel.

Gelukkig kwam hijzelf in de berm terecht waardoor zijn verwondingen een paar schaafwondjes waren en een vuil shirt. Van zijn fiets stond zijn stuur scheef en een probleem met elektrisch schakelen voor. Van zijn eerste val was hij toch wel van verschoten, wat begrijpelijk is.

Gelukkig na wat oponthoud konden we gezamenlijk toch weer verder.

De naam van de tocht “Op De Paal” is een straatnaam buiten Nieuw-Bergen in natuurgebied de Maasduinen.

Na 62 km en voor de tweede keer in Well van de route hadden we onze pauze bij “La Belle Meuse”.

La Belle Meuse is gehuisd vestigt in een eeuwenoude herenhuis waar je ook terecht kunt voor Bed & Breakfast.

Inmiddels was de eerste B groep en niet veel later de A groep, de tweede B groep had er wat langer over gedaan. Bijna het gehele terras was gevuld met fietsers van ’t Verzetje.

 

Na deze gedane rust weer verder richting Deurne waar de koffie alweer klaar stond bij de Cratos.

 

TC ’t Verzetje Deurne

TB

 

 

 

Gedragscode ATB Gedragscode Race